Šport

Vyhodnotenie turnaja v stolnom tenise

Dňa 04.01 a 05.01 2015 sa uskutočnil turnaj v stolnom tenise o pohár starostu obce, na ktorom sa zúčastnilo 29 súťažiacich. Potešujúcim faktom bola účasť dievčat, no pre ich nedostatočný počet boli zaradené do mužskej kategórie. Súťažiaci si zmerali sily v dvoch súťažných kategóriách a to ako jednotlivec (dvojhra) alebo v tíme (štvorhra). Súťaž prebiehala vo výbornej atmosfére a v duchu fair-play za čo starosta obce spolu s obecným zastupiteľstvom všetkým súťažiacim ďakuje.

V kategórii jednotlivec sa najviac darilo Dušanovi Karoľovi, ktorý v celej súťaži nenašiel premožiteľa. Druhé miesto obsadil Slavomír Balko, ktorý vo finále nestačil na víťaza kategórie. V dueli o tretie miesto sa stretli František Kuľha a Jozef Dorko, kde sa lepšie darilo Jozefovi Dorkovi.

Do kategórie štvorhra sa prihlásilo 8 tímov. Je prekvapením že aj do tejto kategórie sa prihlásil 1 tím dievčat, ktorý si počínal veľmi dobre a dokázal poraziť dvojicu mužov a tým postúpiť do ďalšieho kola.

Najlepšie v tejto kategórii si počínala dvojica Dušan Karoľ - Ján Pavlík, ktorá vo finále porazila dvojicu Jozef Dorko - Štefan Trusák výsledkom 3:2 na sety. Tretie miesto obsadila dvojica Kuľha František - Ferko Jozef, ktorá porazila tím Jarka Čiráková - Slávka Rudyová.

Starosta obce spolu s obecným zastupiteľstvom ďakuje všetkým zúčastneným a zároveň gratuluje víťazom turnaja.

ŠPORTU ZDAR!

fotka k clanku
fotka k clanku
fotka k clanku
fotka k clanku
fotka k clanku