Aktuality

Športový deň obce

Poslednú júlovú nedeľu usporiadal obecný úrad na miestnom futbalovom ihrisku športový deň obce. Pripravené boli rôzne súťaže pre všetkých športuchtivých v rôznych vekových kategóriách. Na akcii bol podávaný guľáš z diviny, varená kukurica, šišky s džemom, pivo a kofola. Podujatie otvoril starosta obce za prítomnosti duchovného otca Rastislava Robu, ktorý akciu a zúčastnených požehnal.

Víťazi v jednotlivých kategóriách:

Súťažiť začali ako prví naši najmenší - škôlkari. Všetci, ktorí sa zúčastnili dostali omaľovánky a nanuky.

1.-4.roč.: 1.miesto - Zuzana Rebyová, 2. Dávid Kuľha, 3. Filip Kuľha

5.-7.roč.: 1. Daniel Orlej, 2. Gabriel Turcovský, 3. Matúš Orlej

8.-9.roč.: 1. Samuel Palašta, 2. Ján Karoľ, 3. Liana Palaštová

Ženy - hod valčekom: 1. Mária Buriková - 30,50m, 2. Slávka Rudyová - 21,73m, 3. Zuzana Karoľová - 21,10m

Muži - kotúľanie balu sena: 1. Marek Grec - 15,56s, 2. Michal Rudy - 15,96s, 3. Slavomír Balko - 17,02s

Víťazom futbalového turnaja sa stalo mužstvo slobodných, 2. miesto obsadili ženatí a 3. miesto sa ušlo dorastu.

Svoju šikovnosť predviedli aj dobrovoľní hasiči z našej obce, ktorí prítomným predviedli ukážku hasenia požiaru.

Starosta obce ďakuje všetkým, ktorí prispeli pri organizovaní športového dňa, všetkým ktorí prišli ďakuje za účasť a želá veľa športových zážitkov pri ďalších akciách podobného charakteru.